Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Shfrytëzuesi i kriptovalutave në Kosovë tregon mënyrën e formimit të bitcoinit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shfrytëzuesi i kriptovalutave në Kosovë tregon mënyrën e formimit të bitcoinit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shfrytëzuesi i kriptovalutave në Kosovë tregon mënyrën e formimit të bitcoinit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 760 shikime
 • 760 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shfrytëzuesi i kriptovalutave në Kosovë tregon mënyrën e formimit të bitcoinit

Kategoritë


0 komente