Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Shi i rrëmbyeshëm në Shkodër, rrezikon të shtyhet Kosovë – Ukrainë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shi i rrëmbyeshëm në Shkodër, rrezikon të shtyhet Kosovë – Ukrainë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shi i rrëmbyeshëm në Shkodër, rrezikon të shtyhet Kosovë – Ukrainë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 559 shikime
 • 559 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente