Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shijoni ushqimet italiane në “Express restaurant Maxi”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shijoni ushqimet italiane në “Express restaurant Maxi”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shijoni ushqimet italiane në “Express restaurant Maxi”

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 55 shikime
 • 55 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Derisa përshkoni zonën industriale Prishtinë-Fushë-Kosovë nga sot mund të pushoni dhe t’i shijoni ushqimet me shije italiane që i ofron restauranti “Express restaurant Maxi”.

Kategoritë


0 komente