Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Shikojeni betejën frontale mes UÇK-së dhe paramilitarëve serbë 1
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shikojeni betejën frontale mes UÇK-së dhe paramilitarëve serbë 1

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shikojeni betejën frontale mes UÇK-së dhe paramilitarëve serbë 1

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,681 shikime
 • 1,681 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shikojeni betejën frontale mes UÇK-së dhe paramilitarëve serbë 1

Kategoritë0 komente