Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Shikoni ku ka rënë sateliti kinez, i cili kishte mundësi të binte edhe mbi kulmin e shtëpisë tuaj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shikoni ku ka rënë sateliti kinez, i cili kishte mundësi të binte edhe mbi kulmin e shtëpisë tuaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shikoni ku ka rënë sateliti kinez, i cili kishte mundësi të binte edhe mbi kulmin e shtëpisë tuaj

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 79 shikime
 • 79 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shikoni ku ka rënë sateliti kinez, i cili kishte mundësi të binte edhe mbi kulmin e shtëpisë tuaj

Kategoritë0 komente