Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shkurta dhe Gresa shkëlqejnë në imazhin e fundit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shkurta dhe Gresa shkëlqejnë në imazhin e fundit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shkurta dhe Gresa shkëlqejnë në imazhin e fundit

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 2,349 shikime
 • 2,349 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Cilës po i rri me bukur fustani 

Kategoritë


0 komente