Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Shkolla e Isniqit feston 70 vjetorin e themelimit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shkolla e Isniqit feston 70 vjetorin e themelimit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shkolla e Isniqit feston 70 vjetorin e themelimit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në 70 vjetorin e themelimit të Shkollës fillore të mesme të ulët "Isa Boletini" në Isniq të Deçanit, kryetari i kësaj komunë Bashkim Ramosaj, ka deklaruar se po punojnë për të ngritur cilësinë e arsimit në këtë komunë.

Kategoritë


0 komente