Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shkollën verore bashkon pjesëmarrës nga Kosova dhe bota
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shkollën verore bashkon pjesëmarrës nga Kosova dhe bota

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shkollën verore bashkon pjesëmarrës nga Kosova dhe bota

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qendra për Art Bashkëkohor Prishtina ka bërë hapjen zyrtare të Shkollës Verore si shkollë në të cilën do të marrin pjesë 82 pjesëmarrës nga Kosova dhe vende të ndryshme të botës.

Kategoritë


0 komente