Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Shkon në spital, nuk gjen asnjë mjekë në orar të punës (VIDEO)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shkon në spital, nuk gjen asnjë mjekë në orar të punës (VIDEO)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shkon në spital, nuk gjen asnjë mjekë në orar të punës (VIDEO)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 517 shikime
 • 517 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Video e realizuar në qytetin e Pejës

Kategoritë


0 komente