Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Shpaketim dhe instalimi Powerline Adapter TP-Link - Internet pa kabëll shtesë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shpaketim dhe instalimi Powerline Adapter TP-Link - Internet pa kabëll shtesë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shpaketim dhe instalimi Powerline Adapter TP-Link - Internet pa kabëll shtesë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 713 shikime
 • 713 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Transfero internetin me energji elektrike, pa kabëll shtesë. Mund ta gjeni në gjirafa50.com https://gjirafa50.com/?q=TP-LINK+TL-PA411KIT+AV500+Nano+Powerline+Adapter&dispatch=products.search

Kategoritë


0 komente