Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Shpend Ahmeti kërkon t’i jepet krahë Prishtinës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Shpend Ahmeti kërkon t’i jepet krahë Prishtinës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Shpend Ahmeti kërkon t’i jepet krahë Prishtinës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 18 shikime
 • 18 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti nën sloganin “Jepi Krahë Prishtinës”, ka shpalosur 10 fushat dhe 100 prioritet e planit të tij qeverisës për katër vitet e ardhshme për kryeqytetin.

Kategoritë


0 komente