Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shpërblimet për Tap n'All - 04.02.2020, e martë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shpërblimet për Tap n'All - 04.02.2020, e martë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shpërblimet për Tap n'All - 04.02.2020, e martë

 • E publikuar: Para 3 javëve
 • 1,214 shikime
 • 1,214 shikime
 • 0 shikues
 • 2
 • 2
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shpërblimet për Tap n'All të martën, datë 04.02.2020

Duke filluar nga ora 19:00.

Shpërblimet që dhurohen:
🥇 Celular Xiaomi Redmi 8
🥈 Set Cooler Master
🥉 Dëgjuese Umidigi


Moderatore: Jonida Vokshi
Prodhim i gjirafaStudios

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

1 koment