Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shpërthim në një lokal në Shtime, ka të lënduar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shpërthim në një lokal në Shtime, ka të lënduar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shpërthim në një lokal në Shtime, ka të lënduar

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 2,072 shikime
 • 2,072 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një bombolë gazi ka shkaktuar zjarrin e një objekti të biznesit në Shtime.

Kategoritë


0 komente