Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shpërthimi i një rezervuari derivatesh në Miradi të Fushë Kosovës video 2
Shpërthimi i një rezervuari derivatesh në Miradi të Fushë Kosovës video 2

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shpërthimi i një rezervuari derivatesh në Miradi të Fushë Kosovës video 2

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 2,740 shikime
 • 2,740 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shpërthimi i një rezervuari derivatesh në Miradi të Fushë Kosovës video 2

Kategoritë


0 komente


0/500