Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

SHQIPGaming

1 shfaqje | 4 video | 40,341 shikime

Mirëserdhët shokë une jam Graniti edhe ky është kanali im SHQIPGaming!
Nëse ju pëlqejn videot e mija mundësisht bëjeni Abonohu qe mos ta humbisni asnjë video qe e publikoj.

This is a: Kosovar / Albanian Gaming Channel. 

Alternate Text