Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Shqiptarët, në fushë për ta përqafuar Ronaldon
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shqiptarët, në fushë për ta përqafuar Ronaldon

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shqiptarët, në fushë për ta përqafuar Ronaldon

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,031 shikime
 • 1,031 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një takim me Cristiano Ronaldon, qoftë ai për pak sekonda, është ëndërr e thuajse çdo tifozi të futbollit

Kategoritë


0 komente