Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Shqiptarët në Plemetin problem të marrin shërbime në QMF, i gjithë stafi është i komunitetit serb
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shqiptarët në Plemetin problem të marrin shërbime në QMF, i gjithë stafi është i komunitetit serb

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shqiptarët në Plemetin problem të marrin shërbime në QMF, i gjithë stafi është i komunitetit serb

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 247 shikime
 • 247 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shqiptarët në Plemetin problem të marrin shërbime në QMF, i gjithë stafi është i komunitetit serb

Kategoritë


0 komente