Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Shqiptarët në Shtërpcë ankohen se komuna po i favorizon vetëm serbët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shqiptarët në Shtërpcë ankohen se komuna po i favorizon vetëm serbët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shqiptarët në Shtërpcë ankohen se komuna po i favorizon vetëm serbët

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 282 shikime
 • 282 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shqiptarët në Shtërpcë ankohen se komuna po i favorizon vetëm serbët

Kategoritë0 komente