Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Shqiptari bën spektakël me fanellë të Canës në qendër të Munihut (VIDEO)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shqiptari bën spektakël me fanellë të Canës në qendër të Munihut (VIDEO)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shqiptari bën spektakël me fanellë të Canës në qendër të Munihut (VIDEO)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 584 shikime
 • 584 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ky shqiptar arriti të mbledh shumë njerëz afër vetes me spektaklin e tij me top që e bëri në qendër të Munihut.

Kategoritë


0 komente