Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Shqiptari që i bleu 34 mijë franga vetëm tabelat e makinës së tij
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shqiptari që i bleu 34 mijë franga vetëm tabelat e makinës së tij

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shqiptari që i bleu 34 mijë franga vetëm tabelat e makinës së tij

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 12,414 shikime
 • 12,414 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shqiptari që i bleu 34 mijë franga vetëm tabelat e makinës së tij

Kategoritë0 komente