Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Në Podujevë, 20 shtëpi për raste sociale mbesin të zbrazura e shumë familje jetojnë në kontejnerë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në Podujevë, 20 shtëpi për raste sociale mbesin të zbrazura e shumë familje jetojnë në kontejnerë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në Podujevë, 20 shtëpi për raste sociale mbesin të zbrazura e shumë familje jetojnë në kontejnerë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 419 shikime
 • 419 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në Podujevë, 20 shtëpi për raste sociale mbesin të zbrazura e shumë familje jetojnë në kontejnerë

Kategoritë0 komente