Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Shteti pagoi 3000 euro për 1000 stilolapsa, 5 parashuta 5, 770 euro... për 11 vjetorin e Pavarësisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shteti pagoi 3000 euro për 1000 stilolapsa, 5 parashuta 5, 770 euro... për 11 vjetorin e Pavarësisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shteti pagoi 3000 euro për 1000 stilolapsa, 5 parashuta 5, 770 euro... për 11 vjetorin e Pavarësisë

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 1,034 shikime
 • 1,034 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente