Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Shtrenjtimi i rrymës, i papranueshëm
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shtrenjtimi i rrymës, i papranueshëm

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shtrenjtimi i rrymës, i papranueshëm

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 45 shikime
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një grup i qytetarëve kanë kundërshtuar shtrenjtimin e energjisë elektrike, duke vendosur thëngjill dhe pankarta me mbishkrimin “Asnjë cent ma shumë”, “Kundër rritjes së çmimit të energjisë elektrike” para ndërtesës së Rregullatorit të Energjisë Elektrike (ZRRE).

Kategoritë


0 komente