Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Shtrenjtohen produktet edhe për Bajram
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shtrenjtohen produktet edhe për Bajram

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shtrenjtohen produktet edhe për Bajram

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 49 shikime
 • 49 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Çmimet e produkteve elementare në Kosovë sa shkojnë e ngritën. Madje kjo ndodh edhe më shumë në prag festash. Të papërballueshme këto çmime i vlerësojnë edhe qytetarët e edhe ekspertët. Nga Agjencia e Statistikave tregojnë cilat çmime u ngritën dhe tek cilat produkte.

Kategoritë


0 komente