Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shukri Buja hyri i buzëqeshur në Gjykatë, por iu ndryshua disponimi kur iu shpall aktgjykimi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shukri Buja hyri i buzëqeshur në Gjykatë, por iu ndryshua disponimi kur iu shpall aktgjykimi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shukri Buja hyri i buzëqeshur në Gjykatë, por iu ndryshua disponimi kur iu shpall aktgjykimi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,332 shikime
 • 2,332 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente