Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Si vendosen banderolat në paketimet e cigareve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si vendosen banderolat në paketimet e cigareve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si vendosen banderolat në paketimet e cigareve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 988 shikime
 • 988 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pothuajse të gjithë kemi parë se si janë të vendosura banderolat në paketimet e cigareve. Por cila është procedura e vendosjes së tyre?

Kategoritë


0 komente