Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Si i akuzonte Haradinaj dy vjet më parë Mustafën e Thaçin për kufirin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si i akuzonte Haradinaj dy vjet më parë Mustafën e Thaçin për kufirin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si i akuzonte Haradinaj dy vjet më parë Mustafën e Thaçin për kufirin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,715 shikime
 • 1,715 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Si i akuzonte Haradinaj dy vjet më parë Mustafën e Thaçin për kufirin

Kategoritë0 komente