Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Si po mundohet Bashkia e Erion Veliajt t'ia grabisë 6 milionë Euro kompanisë kosovare ELKOS GROUP?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si po mundohet Bashkia e Erion Veliajt t'ia grabisë 6 milionë Euro kompanisë kosovare ELKOS GROUP?

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si po mundohet Bashkia e Erion Veliajt t'ia grabisë 6 milionë Euro kompanisë kosovare ELKOS GROUP?

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 16 shikime
 • 16 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente