Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Si ta hapim nje e-mail adrese ne hotmail
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si ta hapim nje e-mail adrese ne hotmail

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 10:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si ta hapim nje e-mail adrese ne hotmail

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 99 shikime
 • 99 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë video-trajnim mund të ndiqni mënyrën se si mund ta krijojmë një llogari në www.hotmail.com, që na mundëson dërgimin dhe pranimin e postës elektronike apo e-mail. Hapja e një llogarie të tillë na mundëson, përveç pranimit dhe dërgimit të e-mailave, edhe shfrytëzimin e disa shërbimeve të tjera si komunikimi i drejtpërdrejtë online apo chat siç njihet në gjuhën angleze, shfrytëzimin e shërbimit one drive që është një shërbim i Microsoftit për cloud ku ne mund të ruajmë dokumente të ndryshme dhe t’i ndajmë ato me të afërmit, pastaj mund t’i shfrytëzojmë edhe disa shërbime të tjera në cloud për të cilat do të flasim në videot që do t’i publikojmë në të ardhmen. Ju falënderojmë që e vizituat kanalin tonë. Mos harroni të regjistroheni në kanalin tonë në https://youtube.com/milingona duke klikuar mbi butonin “Subscribe” dhe pëlqejeni faqen tonë në facebook: https://www.facebook.com/milingona.al. Po ashtu, për çfarëdo vërejtje apo sugjerimi apo diçka tjetër, ju mund të leni ndonjë koment në https://youtube.com/milingona apo në https://fb.com/milingona.al apo të na shkruani direkt në: [email protected] apo [email protected] Milingona iu ofron trajnime praktike nga sfera të ndryshme të Teknologjisë Informative.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente