Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Si ta ndryshoni numrin ne viber
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si ta ndryshoni numrin ne viber

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si ta ndryshoni numrin ne viber

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 109 shikime
 • 109 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë video kemi paraqitur mënyrën e ndërrimit të numrit në Viber, nga +377 apo +386 në +383 e që është kodi i Kosovës. Nëse keni vështirësi gjatë ndërrimit të numrit, shikoni mos e keni versionin e vjetër të Viber. Nëse e keni versionin e vjetër, ju vetëm duhet t'a përditësoni (update) programin Viber. Për android versioni aktual i Viber është 8.2.0. Milingona iu ofron trajnime praktike në Shqip, nga sfera të ndryshme të Teknologjisë Informative.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente