Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Si te funksionalizojme nje celular android
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si te funksionalizojme nje celular android

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 15:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si te funksionalizojme nje celular android

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 370 shikime
 • 370 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë video do t’iu shpjegojmë hap pas hapi se si ta bëni të përdorshëm një telefon të ri android apo një telefon që e keni pranuar nga dikush që e ka përdorë më përpara

Për të ruajtur privatësinë tuaj, është shumë me rëndësi që këtë ta bëni vet e jo ta bëjë dikush tjetër për ju – si p.sh. në ndonjë dyqan celularësh - ku pos tjerash detyroheni edhe të paguani për këtë.

Në këtë video, ne do të bëjmë të përdorshëm një celular i cili është përdorë më parë nga dikush tjetër dhe do të shohim se si ta formatojmë dhe pastaj ta funksionalizojmë me llogarinë tonë.

Regjistrohu në kanalin tonë në YouTube
http://bit.ly/mlngsub

Na vizitoni në

http://milingona.al

https://www.youtube.com/milingona

https://video.gjirafa.com/milingona

https://www.linkedin.com/company/mili...

https://www.facebook.com/milingona.al

https://www.instagram.com/milingona_al

https://www.twitter.com/milingona_al

Milingona iu ofron trajnime praktike - me video - nga sfera të ndryshme të Teknologjisë Informative.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente