Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Si te funksionalizojme nje celular iPhone
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si te funksionalizojme nje celular iPhone

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si te funksionalizojme nje celular iPhone

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 328 shikime
 • 328 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë video do të shpjegojmë hap pas hapi se si të funksionalizoni celularin tuaj iPhone të cilin sapo e keni blerë apo e keni pranuar si dhuratë nga dikush.

Përveç kësaj, do të shpjegojmë se si të hapni një llogari të re në iCloud dhe si të regjistroni iPhone-in tuaj në dyqanin e kompanisë Apple – AppStore nga ku mund të instaloni aplikacione të ndryshme të aprovuara nga kompania.

Regjistrohu në kanalin tonë në YouTube

http://bit.ly/mlngsub

Na vizitoni në:

http://milingona.al

https://www.youtube.com/milingona

https://video.gjirafa.com/milingona

https://www.linkedin.com/company/milingona

https://www.facebook.com/milingona.al

https://www.instagram.com/milingona_al

https://www.twitter.com/milingona_al

Milingona iu ofron trajnime praktike nga sfera të ndryshme të Teknologjisë Informative.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

1 koment