Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Si te hapim nje email adrese ne Gmail
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si te hapim nje email adrese ne Gmail

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 10:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si te hapim nje email adrese ne Gmail

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 240 shikime
 • 240 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë video kemi paraqitur mënyrën e hapjes së një llogarie në Gmail.com dhe se çfarë shërbimesh na ofron Google dhe si ti shfrytëzojmë ato. Këtu mund të mësoni si ta konfiguroni një e-mail apo numër telefoni, ashtu që të mund ta ktheni kontrollin mbi këtë llogari në rast se e humbni fjalëkalimin.

Kategoritë


0 komente