Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Si te hapni nje adrese te re ne facebook dhe te konfiguroni sigurine e saj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si te hapni nje adrese te re ne facebook dhe te konfiguroni sigurine e saj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 19:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si te hapni nje adrese te re ne facebook dhe te konfiguroni sigurine e saj

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 197 shikime
 • 197 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë video-trajnim, mund të mësoni: si të hapni një llogari të re në Facebook dhe si të konfiguroni sigurinë e llogarisë tuaj. Përveç tjerash, do t’mësoni: • Si të konfiguroni njoftimet për hyrjet e panjohura • Si të konfiguroni autentikimin me dy-faktorë dhe • Regjistrimin e një personi që do t’iu ndihmoj të ri-merrni nën kontroll llogarinë tuaj, në rast se nuk mund t’i qaseni asaj. Si te siguroni llogarine tuaj online https://www.youtube.com/watch?v=vIuiS... Regjistrohu në kanalin tonë në YouTube: http://bit.ly/mlngsub Na vizitoni në: http://milingona.al https://youtube.com/milingona https://video.gjirafa.com/milingona https://facebook.com/milingona.al https://linkedin.com/company/milingona https://instagram.com/milingona_al https://twitter.com/milingona_al Milingona iu ofron trajnime praktike nga sfera të ndryshme të Teknologjisë Informative.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente