Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Si te instalojme Quick Look ne Windows 10
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si te instalojme Quick Look ne Windows 10

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si te instalojme Quick Look ne Windows 10

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 117 shikime
 • 117 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Quick Look”, është një aplikacion i cili ua mundëson shfrytëzueseve të kompjuterëve me Windows 10, të shohin me një pamje të shpejtë një dokument qoftë ai i punuar me ndonjë nga programet e MS Office apo lloje të tjera si: Video, Audio, PDF, ZIP e disa lloje të tjera. Në rubrikën Blog në http://milingona.al/Blogu, ju mund të lexoni një artikull në lidhje me këtë program. Për më shumë, na vizitoni në: http://milingona.al https://facebook.com/milingona.al https://youtube.com/milingona https://video.gjirafa.com/milingona Milingona Shqip iu ofron trajnime praktike nga sfera të ndryshme të Teknologjisë Informative.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente