Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Si te konfigurojme Privatesine ne Facebook.mp4
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si te konfigurojme Privatesine ne Facebook.mp4

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 15:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si te konfigurojme Privatesine ne Facebook.mp4

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 66 shikime
 • 66 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kurë flasim për Privatësinë në Facebook, gjithnjë na shkon mendja tek postimet tona, duke harruar të dhënat tona që i kemi në këtë rrjet social.

Në këtë video kemi shpjeguar se si ne i ekspozojmë të dhënat tona personale palëve të treta përmes platformës Facebook, e po ashtu kemi shpjeguar se si t’i mbrojmë të dhënat tona nga ekspozimi i tyre.

Përveç kësaj, kemi shpjeguar edhe të gjitha rregullimet e tjera që duhet t’i bëni në këtë rrjet social para se të filloni të postoni aty, duke përfshirë rregullimin e kohështrirjes, vendndodhjes, gjuhës, njoftimet etj.

Nëse kemi harruar diçka, apo keni ndonjë sugjerim për ne, na kontaktoni apo leni ndonjë koment.

Si gjithnjë, nëse e gjeni këtë video të vlefshme, ndajeni me të tjerët që të përfitojnë edhe ata.

Në çdo kohë mund të na ndiqni në:

http://milingona.al

https://youtube.com/milingona

https://video.gjirafa.com/milingona

https://facebook.com/milingona.al

https://linkedin.com/company/milingona

https://twitter.com/milingona_al

Milingona iu ofron trajnime praktike nga sfera të ndryshme të Teknologjisë Informative.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak