Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Si te perdorim tabelat pivot ne Excel.mp4
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si te perdorim tabelat pivot ne Excel.mp4

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si te perdorim tabelat pivot ne Excel.mp4

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 125 shikime
 • 125 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tabelat Pivot janë një vegël në Excel e cila shërben për të krijuar raporte. Ato janë një ndër veglat më të mira dhe më të përdorura në Excel për të analizuar të dhëna të ndryshme pa pasur nevojë të fusim formula. Tabela Pivot është një vegël e Excel-it që ua mundëson që të dhënat e shumta t’i paraqitni në një mënyrë të përmbledhur në formë të raportit.

Regjistrohu në kanalin tonë në YouTube

http://bit.ly/mlngsub

Na vizitoni në:

http://milingona.al

https://www.youtube.com/milingona

https://video.gjirafa.com/milingona

https://www.linkedin.com/company/mili...

https://www.facebook.com/milingona.al

https://www.instagram.com/milingona_al

https://www.twitter.com/milingona_al

 

Milingona iu ofron trajnime praktike nga sfera të ndryshme të Teknologjisë Informative.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak