Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Si të porosisim përmes kompjuterit në Gjirafa50.al
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si të porosisim përmes kompjuterit në Gjirafa50.al

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si të porosisim përmes kompjuterit në Gjirafa50.al

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,681 shikime
 • 1,681 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Video shpjeguese me të gjithë hapat e nevojshëm për të kryer me sukses një porosi në gjirafa50.al nga kompjuteri juaj. Porosit online, prano porosinë në shtëpi! Tash edhe në Shqipëri.

Kategoritë


1 koment