Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Si te shkarkojme te dhenat tona nga Google Facebook Istagram dhe Twitter
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si te shkarkojme te dhenat tona nga Google Facebook Istagram dhe Twitter

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 11:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si te shkarkojme te dhenat tona nga Google Facebook Istagram dhe Twitter

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 136 shikime
 • 136 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë video kemi paraqitur mënyrën se si t’i shkarkoni të dhënat tuaja nga Google, nga Twitter, nga Facebook dhe nga Instagram. Në lidhje me këtë, ju mund të lexoni një artikull në Blogun e faqes tonë: http://milingona.al/Blogu Mund të na vizitoni në: http://milingona.al https://facebook.com/milingona.al https://video.gjirafa.com/milingona https://twitter.com/milingona_al https://instagram.com/milingona_al

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente