Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Si u prit Hashim Thaçi dhe Ibrahim Rugova në Kosovë menjëherë pas çlirimit të saj.
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si u prit Hashim Thaçi dhe Ibrahim Rugova në Kosovë menjëherë pas çlirimit të saj.

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si u prit Hashim Thaçi dhe Ibrahim Rugova në Kosovë menjëherë pas çlirimit të saj.

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 650 shikime
 • 650 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente