Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Si u shkelën të drejtat e njeriut me rastin e arrestimit të gjashtë ‘gylenistëve’?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si u shkelën të drejtat e njeriut me rastin e arrestimit të gjashtë ‘gylenistëve’?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si u shkelën të drejtat e njeriut me rastin e arrestimit të gjashtë ‘gylenistëve’?

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Si u shkelën të drejtat e njeriut me rastin e arrestimit të gjashtë ‘gylenistëve’?

Intervistë me avokatin e Popullit, Hilmi Jashari

Intervista është realizuar për dokumentarin e InDoks “6 kurbanë për Sulltanin Erdogan”: https://bit.ly/2YepLjE


  0 komente