Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Sigal Prishtina kërkon zbatimin e Ligjit për financimin e sportit dhe kulturës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sigal Prishtina kërkon zbatimin e Ligjit për financimin e sportit dhe kulturës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sigal Prishtina kërkon zbatimin e Ligjit për financimin e sportit dhe kulturës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 25 shikime
 • 25 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Klubi i Basketbollit Sigal Prishtinë ka kërkuar zbatimin e Ligjit për sponzorizim deri në 30% nga tatimi në fitim për sport dhe kulturë, duke konsideruar se zbatimi i këtij ligji dhe të ardhurat që do t’i sillte ky ligj, do t’u konvenonin të gjitha ekipeve sportive.

Kategoritë


0 komente