Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Sigurimi i Telekomit detyrohet të përdorë armët për ta larguar nga zyra ish-anëtarin e Bordit, donte të bëhej drejtor
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sigurimi i Telekomit detyrohet të përdorë armët për ta larguar nga zyra ish-anëtarin e Bordit, donte të bëhej drejtor

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sigurimi i Telekomit detyrohet të përdorë armët për ta larguar nga zyra ish-anëtarin e Bordit, donte të bëhej drejtor

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 501 shikime
 • 501 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente