Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Sigurohen paratë për veteranët, komisioni voton rishikimin e buxhetit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sigurohen paratë për veteranët, komisioni voton rishikimin e buxhetit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sigurohen paratë për veteranët, komisioni voton rishikimin e buxhetit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 24 shikime
 • 24 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Anëtarët e Komisionit parlamentar për Buxhet dhe Financa, me shumicë votash miratuan në parim projektligjin për plotësimin dhe ndryshimin e ligjit për buxhetin e Kosovës për vitin 2017.

Kategoritë


0 komente