Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Simpozium për lahutarët e Sanxhakut të Pazarit të ri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Simpozium për lahutarët e Sanxhakut të Pazarit të ri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Simpozium për lahutarët e Sanxhakut të Pazarit të ri

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 31 shikime
 • 31 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shoqata "Kosova për Sanxhakun" me përkrahjen e Ministrisë së Kulturës mbajti sot simpoziumin shkencor "Lahutarët e Sanxhakut të Pazarit të ri", ku u tha se do të ofrohen të dhëna të reja për pasardhësit e lahutarëve të njohur.

Kategoritë


0 komente