Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​​Simpoziumi i 9-të i shkencave shëndetësore trajton temën e rehabilitimit social
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​​Simpoziumi i 9-të i shkencave shëndetësore trajton temën e rehabilitimit social

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​​Simpoziumi i 9-të i shkencave shëndetësore trajton temën e rehabilitimit social

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 12 shikime
 • 12 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot ka filluar Simpoziumi i 9-të Ndërkombëtar i Shkencave Shëndetësore, me temën "Rehabilitimi Shëndetësor dhe Social: Qasja Multidusiplinare", organizuar nga Instituti i Evropës Juglindore për Politika Shëndetësore dhe Sociale dhe Kolegji "Heimerer".

Kategoritë


0 komente