Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Sinan Hoxha e kallë atmosferen me kolegët e estradës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sinan Hoxha e kallë atmosferen me kolegët e estradës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sinan Hoxha e kallë atmosferen me kolegët e estradës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,841 shikime
 • 3,841 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si e kallë atmosferën Sinan Hoxha

Kategoritë0 komente