Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Sinan Hoxha në festë me Andrrën, kështu vallëzojnë si të 'ҫmendur'
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sinan Hoxha në festë me Andrrën, kështu vallëzojnë si të 'ҫmendur'

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sinan Hoxha në festë me Andrrën, kështu vallëzojnë si të 'ҫmendur'

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,045 shikime
 • 1,045 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sinan Hoxha në festë me Andrrën

Kategoritë


0 komente