Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Sinani: Zgjidhja e problemit në Drenas është AKR-ja
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sinani: Zgjidhja e problemit në Drenas është AKR-ja

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sinani: Zgjidhja e problemit në Drenas është AKR-ja

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 13 shikime
 • 13 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati i AKR-së për kryetar të Drenasit, Petrit Sinani në fushatën përmbyllëse të AKR-së në Drenas u zotua se zhvillimi ekonomik dhe të rinjtë do jenë prioriteti i tij.

Kategoritë


0 komente