Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Sinidkalistët të vendosur për grevë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sinidkalistët të vendosur për grevë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sinidkalistët të vendosur për grevë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Edhe pse Ministri e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë dje i ka dorëzuar Qeverisë projektligjin për statusin e punëtorëve të arsimit në vitet 1990-1999, Sindikata e Bashkuar e Arsimit, është e vendosur që të vazhdojë grevën e paralajmëruar për nesër.

Kategoritë


0 komente